Whatsapp Phone

Op. Dr. Evren AY KOÇ K.B.B. Hastalıkları Uzmanı

Hem kamuda hem özel sağlık kuruluşlarında 15 yılı aşkın süredir uzman K.B.B. Doktoru olarak hizmet veriyorum. Kariyerim boyunca 5000’den fazla cerrahi operasyonu başarıyla gerçekleştirdim. Özgeçmişim

Estetik Burun Ameliyatı | rinoplasti

BURUN ESTETİĞİ RİNOPLASTİ

Burun estetiği olarak da isimlendirdiğimiz rinoplasti latince kökeni “rhinion” olan burnun işlevinin yani doğru ve rahat nefes alınmasının başka bir deyişle nefes konforumuzun bozulmadan burun şeklinin düzeltilmesi için yapılan ameliyattır.

Kepçe Kulak Ameliyatı | Otoplasti

KEPÇE KULAK OTOPLASTİ

Doğuştan gelen kepçe kulak rahatsızlığınızdan basit bir prosedür yardımıyla bir günde kurtulabilirsiniz. Özgüven kayıplarınızın önüne geçerek estetik açıdan oluşan şekil bozukluklarından kurtulmak ve kaliteli bir yaşam sürmek elinizde.

Burun Eğriliği Ameliyatı | Deviasyon

BURUN EĞRİLİĞİ DEVİASYON

Burun eğriliği ya da deviasyon ameliyatı ile rahat nefes almak ve yaşam konforunuzu artırmak mümkün. Hayatımızın en değerli aksiyonu şüphesiz nefes alabilmektir. Bir çok kişi daha iyi bir nefes kalitesinden bihaber yaşamaktadır.

Çocuk Kulak Burun Boğaz

Çocuk Kulak Burun Boğaz

Ataşehir, İstanbul’da bulunan özel kliniğimde çocuk ve yetişkin hastalara binlerce çocuğu olan bir anne olarak hizmet vermekteyim.

Primum Non Necere
(Önce Zarar Verme)

Hipokrat

Etik Yaklaşım

Hangi zaman diliminde olursak olalım kendimiz ve yakınlarımız için ilk temennimiz sağlık olur. Hastalıkları kökten yok etmek elimizde olmasa da, hedefimiz en basit hastalıktan en önemlisine kadar çare bulmaktır.

Bundan daha öncelikli hedef ise hastalıklardan korunmak olmalıdır. Hipokrat’ın en önemli öğüdü olan ‘Primum non necere’ (önce zarar verme)’yi ilke edinmiş bir doktor olarak herkese sağlıklı günler dilerim.

K.B.B. Uzmanı Kimdir?

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı tam adıyla Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahi her ikisi de aslında aynı bölüm doktorunu ifade eder. Halk arasında KBB uzmanı olarak da isimlendirilir. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanları aynı zamanda cerrahtırlar.

Yani kulak, burun, boğaz ve boyunla ilgili alanda ihtisas sahibi olarak ameliyat yapabilirler ve cerrahi müdahalelerde bulanabilirler. Bu açıklamayı yılların tecrübesiyle yapma gereği duyuyorum.

Randevu Alın

Aşağıdaki randevu sistemi kliniğimizde kullandığımız programa entegre olarak çalışmaktadır. Randevunuzu oluştururken üstteki sekmeyi kullanarak yüzyüze / online randevu türünü seçiniz. Yaşayabileceğiniz her türlü sorun için 0532 659 49 76 ve 0505 455 35 63 numaralı telefonları arayarak bilgi alabilirsiniz. Açılan ekranda gerekli alanları doldurmanız durumunda telefonunuza randevu onayı için bir kod gelecektir. Sayfayı yenileyerek giriş yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sizi arayacak ve randevunuzu kesinleştireceğiz. Sağlıklı günler dileriz.